24 listopada 2015

#handmade

Jak dobrze mieć tak utalentowane osoby w rodzinie! Zarówno moja mama jak i jej siostra, potrafią całe dnie spędzić przy robieniu na drutach czy szydełku. Szkoda tylko, że nie odziedziczyłam po nich tego talentu i choćby milion prób, w ogóle nie udaje mi się zrobić czegokolwiek.

Kiedy byłam młodsza i patrzyłam ile godzin poświęcają na robienie tych rzeczy, uważałam to za strasznie nudne zajęcie i pytałam czy naprawdę nie macie nic ciekawszego do roboty? Dla nich jednak to wcale nie jest nudne, wręcz bardzo relaksujące. Tak relaksujące! Chociaż kiedy na nie patrzę są w totalnym skupieniu i liczą oczka.

Na szczęście teraz już rozumiem i doceniam. Z tego niby nudnego zajęcia jakim jest robienie na drutach czy szydełku, powstają tak piękne rzeczy! Największym plusem jest to, że mogę mieć szalik czy rękawiczki w każdym kolorze tęczy i wzór taki jaki leży na półce w sklepie, przy czym nie muszę wydawać na tyle pieniędzy. A efekty dwóch wspaniałych kobiet możecie zobaczyć tutaj na dole! ( Rękawiczki robione przez ciocię, komin przez mamę)


3 komentarze:

 1. Ciocia i mama widać bardzo zdolne kobiety! Powinnaś być z nich dumna że robią dla ciebie takie wspaniałe prezenty!
  Bardzo fajny kolor wybrałaś.
  Pozdrawiam i zapraszam również do mnie na bloga:
  www.homemade-stories.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 2. moja teściowa robi na szydełku ale ozdoby różne, a ten szal bardzo ładnie się prezentuje ; ) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja babcia również robi na szydełku piękne rzeczy.
  Bardzo ładny komin. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za komentarze !! :)