14 kwietnia 2016

MOJE DWIE ULUBIONE POLSKIE VLOGERKI MODOWE

Marzyłam o tym, żeby w końcu przysiąść do pisania postów. Nie będę mówić, że nie miałam czasu, bo miałam tylko w ograniczeniu i wystarczyła jedynie dobra organizacja dnia i znów byłabym tu codziennie. Kiedy narzucę sobie za dużo obowiązków bez planu na dany dzień, okazuje się, że nie zrobię nic. W końcu ponownie złapałam kalendarz w moje ręce i wszystko wraca do normy. Jednak dziś nie będzie posta o marnowaniu czasu, ale niebawem taki się pojawi.

Może wiecie albo i nie uwielbiam oglądać youtuberki. Sama już od dawien dawna planuję nagrywać i w końcu na dniach powinien ukazać się pierwszy mój filmik. Nie miałam pojęcia ile przy tym roboty. To już moje 4 podejście w montowaniu materiału i mam nadzieję, że ostatnie. Na pewno już się nie poddam i filmik musi ukazać się na yt do końca kwietnia haha.

Na YouTubie znajdziemy naprawdę sporo filmików, modowych, kosmetycznych, life-stylowych itd.Kiedyś oglądałam jedynie zagraniczne, bo polskie vlogerki nie wyróżniały się jak dla mnie. Do czasu. Teraz polskie youtuberki rozwinęły się, mają ciekawsze filmy, super pomysły. Postanowiłam zrobić post TOP 3 polskie vlogerki modowe, które kocham oglądać ponieważ widać, że wkładają w powstawanie tego bardzo dużo pracy.

Pierwszą dziewczyną jest Karolina. Jest pierwszą vlogerką z Polski, którą zaczęłam oglądać. Na youtubie jest już od dwóch lat. Ma (tylko) 60 tyś. subskrypcji. Robi tak świetną robotę, że zasługuje zdecydowanie na więcej! Jej filmy są na poziomie amerykańskich czy brytyjskich kanałów. Na szczęście obserwowanych z dnia na dzień pojawia się więcej i tego jej oczywiście życzę, żeby w jak najszybszym czasie przebiła 100tyś!

Kolejną osobą jest Jessica . Portal modowy Jemerced zna chyba każda, która kocha modę. Oprócz pisania postów na blogu, od niedawna zaczęła nagrywać filmy i to jeszcze jakie. Oglądam jeden i chcę więcej. Mega estetyka i profesjonalizm. Wielkie brawa i coraz więcej subskrypcji!

A jakie są Wasz ulubione vlogerki? Znacie dziewczyny z Polski godne polecenia? A może Wy same macie kanały na yt? Podawać w komentarzach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję wszystkim za komentarze !! :)