30 maja 2016

PRZEGLĄD INSTAGRAMA #1

Na moim blogu nigdy nie było szczególnego ładu i składu, a to tylko dlatego, że nie dbałam o niego regularnie. Kiedy do mnie dotarło, jak  bardzo mi zależy postanowiłam się konkretnie zorganizować. Dlatego dziś rozpoczynam pierwszą serię postów na moim blogu. A dokładniej przegląd instagrama. W każdym z takich postów pokaże moje trzy ulubione konta na instagramie w danej kategorii. Na blogu na pierwszym miejscu stawiam na modę dlatego dziś polecam trzy piękne kobiety, których styl uwielbiam. 

1. Chiara Ferragni 

Blogerka modowa, którą każda dziewczyna kochająca modę powinna znać. Na swoim instagramie nie tylko pokazuje się w stylizacjach high fashion, ale także w zwykłych casualowych, dlatego może być inspiracją dla każdej z nas.


2. Shay Mitchell 

Aktorka, znana z serialu Pretty Little Liars. Moja ulubiona postać jeśli chodzi o rolę, którą odgrywa jak i o styl. Poza planem, również lubi bawić się modą i na swoim instagramie często prezentuje ciekawe stylizacje. 

3. Kylie Jenner 

Najmłodsza z sióstr rodziny Kardashianów. Choć nie jestem fanką jej wyglądu, ze względu na spore, napuchnięte usta, to totalnie podoba mi się jej styl. 

Co sądzicie o tego typu postach ? Jakie są Wasze ulubione konta na instagramie, jeśli chodzi o modę? Dawajcie znać w komentarzach. Dobranoooc! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję wszystkim za komentarze !! :)