19 maja 2016

Stable time

Kiedy zmieniłam nazwę mojego bloga i usunęłam wszystkie stare posty (tak, czasem tego żałuję), chciałam by mój blog był najbardziej kojarzony z modą. Zaniedbałam bloga niestety, po raz kolejny zawiodłam się na sobie, ale czasem kiedy w ciągu dnia zaplanuję sobie, że poświęcam ten dzień na bloga, zaraz przytrafia mi się coś przykrego i niestety zapał do pracy totalnie znika. Dobrze, że chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że jeśli nie zacznę pracować i walczyć, to nigdy nie osiągnę wymierzonego celu. Pójście na studia o takim kierunku jak psychologia, jest jedną z lepszych decyzji jakie kiedykolwiek podjęłam w życiu. Ale o psychologii na pewno napiszę tu nieraz.

Głównie moda, później trochę postów z życia i podróży (mam nadzieję, że będzie ich ciut więcej), a z racji tego, że jeżdżę konno i stajnia to tak jakby mój drugi dom, mam nadzieję, że zainteresują Was czasem posty na ten temat. Dlatego dziś przychodzę do Was z moim druuuuugim filmem na youtubie!!! Aaa nie wiecie nawet jak się cieszę, że w końcu zaczęłam nagrywać! Oprócz filmu, kilka zdjęć z ostatnich paru dni.
Zajrzyjcie do poprzedniego posta i czekajcie na zbliżający się konkurs! Do zobaczenia!

5 komentarzy:

 1. Słodkie te zdjęcia :D

  zanetatomaszek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Słodkie te zdjęcia :D

  zanetatomaszek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze skupić się na organizacji pracy - wyznaczyć sobie minimum godzin (czy nawet minut) dziennie, jakie przeznaczysz na rozwój bloga, robić rozpiskę tematów, burzę mózgu :), planować posty, spisać cele do osiągnięcia. Tak, cele to zdecydowanie dobry pomysł i dodatkowa motywacja. Jeśli chcesz się informacyjnie wzbogacić w tym temacie polecam "Social Media Start" Jasona Hunta ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Konie to piękne zwierzęta!
  Nie martw sie tym, że zaniedbałaś bloga. Powoli do przodu. Trzeba sobie wyskrobać troszkę czasu a będzie lepiej :)
  anonimoowax.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie zdjęcia. Nigdy nie miałam do czynienia z końmi, nie dotykałam ich i nie siedziałam w siodle. Z pewnością muszę kiedyś spróbować. To piękne zwierzęta *-*

  Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za komentarze !! :)