05 lipca 2016

PRZEGLĄD INSTAGRAMA #2

Kolejny tematyczny post. Znów idziemy w głąb instagramowych gwiazd, które koniecznie musicie obserwować! Tak jak poprzednio: dziś znów 3 gwiazdy, dalej w tematyce modowej. Z tej dziedziny jest ich mnóstwo, że aż trudno się zdecydować. Dziś blogerko/youtuberki w roli głównej. Zaczynamy!

1. JEMERCED

Polska blogerka modowa. Według mnie jedyna z topowych blogerek, która wiedzę na temat mody ma na bardzo wysokim poziomie. Jest najbardziej znana z często kontrowersyjnych, dla niektórych dziwnych stylizacji. A to nic innego jak high fashion, nie dla każdego, ale dla niej zdecydowanie. Oprócz portalu modowego, kiedyś bloga, również youtuberka.

2. Claire Marshall

Youtuberka modowa, jedna z pierwszych, którą zaczęłam oglądać. Od tego czasu youtube mnie totalnie pochłonął. Wiele początkujących vlogerek, wzoruje się na słynnej heyclaire!

3. Aimee Song 

Kolejna blogerka modowa . Jej blog nazywa się Song of Style. Na instagramie mnóstwo stylowych inspiracji. Aimee, również stawia na high fashion, ale niektóre jej zestawy są bardzo klasyczne, przez co każda z nas z małym budżetem może czerpać wiele inspiracji.
Czy obserwujecie te dziewczyny na instagramie?? 
Co sądzicie o high fashion? Na dniach o tym obszerny post :)

3 komentarze:

 1. obserwuję Jemerced, zdecydowanie nasza duma wśród blogerek modowych ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. jessice obserwuję, pozostałych nie znam jjednak zerknę ;)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń
 3. nie obserwuję żadnej, ale bardzo spodobał mi się post i chyba zacznę ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za komentarze !! :)