14 listopada 2016

PRZEGLĄD INSTAGRAMA #3

Tego cyklu dawno nie było na moim blogu, a że wydaje mi się dość ciekawy postanowiłam dalej kontynuować.
Na instagramie obserwuję około 300 osób, a połowa z nich to osoby związane z modą. Instagram to aplikacja z dużą dawką inspiracji. Dlatego chętnie przeglądam różne konta i poszukuję tych najbardziej ciekawych i inspirujących. Dziś dalej osoby związane z modą, tak jak w poprzednich cyklach. Za inne tematyczne instagramy zabiorę się jak wyczerpią mi się te modowe haha. Zaczynamy!

1. _thefab3
Modowa blogerka. Jednak jej blog nie jest tak bardzo inspirujący jak instagram. Zachwycam się zdjęciami każdego dnia kiedy tylko pojawiają się nowe.2. thefashioncuisine
Beatrice Gutu to blogerka, którą odnalazłam własnie dzięki insta. Jej każda stylizacja jest dopracowana co do joty. Klasa i jeszcze raz klasa.


3. vanellimelli
Moja kochana Mel. Nie wiem czemu ale kiedy odnalazłam ją na youtubie poczułam, że jesteśmy do siebie bardzo podobne. Pamiętam jak zaczynała i od samego początku była wielką inspiracją.Czy obserwujecie te dziewczyny na instagramie? Dajcie znać w komentarzach! 

6 komentarzy:

 1. Wspaniałe inspiracje :)
  www.allicestyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie obserwuje ich, ale mają świetne zdjęcia! Sama dąże do właśnie takiego instagtama. Jeśli jesteś zainteresowana, zapraszam na moje konto: http://www.pictaram.com/user/raaasti/603556875

  OdpowiedzUsuń
 3. Mel na tych zdjęciach wygląda na bardzo pozytywną osobę :) Zacznę ją obserwować.

  jagodowasztuka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. nie obserwuje żadnej ale chyba wszystkie trafią do obserwowanych, inspirują !

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne inspiracje <3
  http://xthy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za komentarze !! :)