01 lutego 2017

HELLO FEBRUARY

Nie było mnie tu cały styczeń i choć długo, to wydaje mi się jakbym zniknęła na dobre. Styczeń to początek roku, ale tego roku dla mnie trochę ciężki. Przez szkołę każdy dzień był jak na szpilkach i dopiero po tym weekendzie mogę spokojnie powiedzieć, że mogę w końcu odpocząć i się odstresować. Dziś pierwszy dzień nowego miesiąca i już nie mogłam się doczekać, żeby nowy post pojawił się właśnie na początku.
W tym roku ten luty dopiero się zaczyna, a planując kolejne dni widzę, jak już ucieka. Na szczęście w tym miesiącu będę miała okazję nadrobić wszystkie rzeczy, których sobie odmawiałam w styczniu. Spotkanie ze znajomymi, dla których nie miałam kompletnie czasu i koniecznie k o n i e, stajnia. Tam nie byłam już chyba z 3 tygodnie i umieram z tęsknoty. Oczywiście z powrotem wracam tutaj i na YouTube.

Pewnie już nie jedna z Was w tym roku zaliczyła wypad na deskę bądź narty, a ja zbieram się na nie już drugi rok. Na szczęście w tym roku w końcu mi się uda i na tydzień uciekam w góry. Na pewno przygotuję jakąś fotorelację i może nagram vloga.


A jakie są Wasz plany na luty ? 

6 komentarzy:

 1. Ja nie umiem jeździć na desce, nartach i w ogóle sporty zimowe zawsze mnie omijały, chętnie bym spróbowała, ale nie mam za bardzo czasu, ale kulig zaliczyłam w tym roku i to świetny sposób, żeby chociaż trochę skorzystać z zimy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. powodzenia w realizacji :) ja jak zwykle planów mam tonę, a nic z tego nie wyjdzie haha. ciężko z motywacją.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim planem na luty jest dobrze wypocząć ale i rozwinac swojego bloga 😊😊

  OdpowiedzUsuń
 4. No ja niestety nie jeżdżę zimą w góry :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka piękna obudowa na telefon*,* Ja mam zamiar odpocząć i ruszyć z licencjatem do przodu trochę. :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój mąż śmiga na desce. Osobiście jeszcze nie próbowała, zwłaszcza w moim obecnym stanie :)
  Obudowa na tel. faktycznie prezentuje się świetnie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za komentarze !! :)