08 maja 2016

JEDNOCZĘŚCIOWE STROJE KĄPIELOWE

Wakacje tuż, tuż, więc czas najwyższy zaopatrzyć się w letnią garderobę. Przez wiele sezonów były modne jedynie stroje dwu-częściowe. Lecz 2 sezony wstecz przyszła pora na jednoczęściowe. Pamiętam jak w telewizji oglądałam się słoneczny patrol i wszystkie ratowniczki biegały w bardzo skąpych, seksowych strojach.

Dużo osób uważało, że stroje z mocno wyciętymi bokami są dość kontrowersyjne, dlatego potrzebne były aż dwa sezony, żeby każda z nas przekonała się do tych strojów. Na szczęście na wybiegach dalej pokazują te stroje. W każdej sieciówce znajdziemy stroje podobne do tych od projektantów w przystępnych cenach. Moim zdaniem stroje jednoczęściowe bardziej podkreślają kobiecą sylwetkę i na pewno wygląda się mega seksownie. W te wakacje muszę mieć czerwony, podobny do tych ze zdjęć! Poniżej trochę inspiracji, stroje od projektantów i oczywiście przykładowe stroje z sieciówek. Mam nadzieję, że każda znajdzie coś dla siebie.

INSPIRACJE:

WYBIEG:

PROPOZYCJE Z SIECIÓWEK:
2 komentarze:

  1. Chętnie kupiłabym sobie taki seksiasty jednoczęściowy strój kąpielowy, ale taki z push-up'em na cyckach :D

    I am Journalist

    OdpowiedzUsuń
  2. ja jakoś nie przepadam za jednoczęściowymi strojami, zwłaszcza, że szybko się opalam i nie chciałabym chodzić z białym brzuchem:D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za komentarze !! :)